بیانیه ۹۹- سلامت رضا شهابی در خطر است!

امروز چهارشنبه ۱۲ مهرماه خانواده رضا شهابی کارگر زندانی و عضو هیأت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی با او در ملاقات داشتند. بنا بر مشاهدات خانواده، متأسفانه رضا شهابی از نظر جسمی در شرایط بسیار نامناسبی قرار دارد؛ از سوزش و درد شدید معده رنج میبرد، سمت چپ بدن و پاهایش بی حس است، کلیه اش درد می کند و به طور قطع در مدت اعتصاب غذای سخت و طولانی صدمات جدی دیده است طوریکه بعد از خوردن غذا تمام بدنش ورم می کند و امروز هنگام ملاقات تمام صورتش ورم داشته است.

همانطور که در بیانیه پیشین نیز ذکر شد بنا بر نظر و تأیید صریح پزشکی قانونی، پزشک متخصص و همچنین روال معمول و منطقی پس از پایان اعتصاب غذای طولانی، رضا شهابی باید بلافاصله پس از پایان اعتصاب به بیمارستان منتقل میشد تاعلاوه بر عکسبرداری MRI و پیگیری درد و بی حسی نیمه چپ بدن و کمر و پا،‌ صدمات ناشی از اعتصاب بر روی اعضای گوارشی و… (مانند کلیه و معده) نیز دقیقاً بررسی و روند درمانش شروع میشد.

کمیته دفاع از رضا شهابی ضمن اعتراض شدید نسبت به بی تفاوتی و بی مسئولیتی مقامات امنیتی و قضایی نسبت به اوضاع جسمی رضا شهابی، آنان را مسئول حفظ سلامت رضا و تبعات قصور در این رابطه دانسته و خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط این کارگر زندانی و انتقال سریع وی به مراکز درمانی معتبر جهت رسیدگی به وضعیت سلامت اش تحت نظارت خانواده می باشد.

کمیته دفاع از رضا شهابی

۱۲ مهرماه ۱۳۹۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *