تشکیلات خارج از کشور حزب کمونیست ایران – کانادا:گزارش تظاهرات اعتراضی در روز جمعه سوم ماه نوامبر در محکومیت دستگیری محمود صالحی


به دنبال فراخوان تشکیلات خارج از کشور حزب کمونیست ایران – کانادا ,تظاهرات اعتراضی در روز جمعه سوم ماه نوامبر ۲۰۱۷ ,جهت  محکوم کردن جمهوری اسلامی در دستگیری محمود صالحی انجام گردید . این آکسیون با پشتیبانی احزاب چپ و کمونیست , اتحاد بین الملل در حمایت از کارگران ایران و سایر فعالین سیاسی چپ و  آزادیخواهان شهر تورونتو – کانادا , در مقابل سازمان عفو بین الملل برگزار گردید .

هدف از برگزاری این تظاهرات که با سخنرانیهایی  به زبانهای فارسی و انگلیسی صورت گرفت عمدتا جلب توجه مسولین ,سازمانها و افراد انگلیسی زبان به دستگیری محمود صالحی و در بند ماندن رضا شهابی پس از ۵۰ روز اعتصاب غذا و   شرایط کارگران و فعالین سیاسی زندانی  در زندانهای قرون وسطایی جمهوری ضد کارگر ایران بود .

ملاقات و دیدار با مسولین عفو بین الملل که از قبل سازمان داده شده بود , در همین روز انجام شد  . گروه شش نفره  از رفقا به نمایندگی از طرف جمع ,جهت دیدار و گفتگو با مسولین به داخل هدایت شدند که با ارائه مدارک پزشکی محمود صالحی و ترجمه سخنان نجیبه صالحی و درخواست فوری بودن شرایط وی ,پرونده در پروسه اقدام قرار داده شد .

در این ملاقات به شرایط محمد نظری , رامین حسین پناهی , رضا شهابی و سایر زندانیان سیاسی در بند پرداخته شد . همچنین شرایط وخیم زندانیان و عدم رسیدگی به زندانیان بیمار جهت از بین بردن معترضین توسط رژیم جنایتکار ایران که بخشی از سیاستهای ۴۰ ساله جمهوری اسلامی در برخورد با مخالفینش  میباشد مفصلا توضیح داده شد .

تشکیلات خارج از کشور حزب کمونیست ایران – کانادا

۳/نوامبر /۲۰۱۷

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *