مرگ بر جمهوری اسلامی، ادامه انقلاب است!!!

دستگیری فعالین کارگری و دانشجویی را محکوم کرده از مردم مبارز می خواهیم در جهت آزادی دستگیر شدگان و آزادی معلمان و کارگران زندانی و زندانیان سیاسی به کمک خانواده دستگیر شدگان و زندانیان بشتابند.
رفیق شاهرخ در سال ۱۳۸۶ نوشت “طنین صدای پای انقلاب می اید، به ندای انقلاب لبیک بگوییم ” و همچینن در سال ۱۳۹۱ در زندان همراه با همبندیان خود نوشتند “نگذاریم شکست انقلاب ۵۷ دوباره تکرار شود” http://chzamani.blogspot.ca/2013/02/22.html
طی روز های اخیر جمهوری اسلامی فاشیستی سرمایه داری به اشکال مختلف اقدام به دستگیری دانشجویان و کارگران کرده است ، بسیاری از دانشجویان را در محل کار، در منزل ، در کوچه و خیابان که برای انجام کارهای روزمره تردد می کردند ، دستگیر می کنند. ما ضمن محکوم کردن هر گونه دستگیری و سرکوب اعتراضات خواستار آزادی فوری دستگیر شده ها و زندانیان هستیم.
از مردم مبارز ، جوانان و فعالین و از تشکل های مستقل کارگران ، معلمان و دانشجویان می خواهیم برای مقابله با دستگیری ها و جلو گیری از اذیت و آزار دستگیر شدگان با سرعت و گستردگی هر چه بیشتر عکس و مشخصات دوستان و اعضای خانواده دستگیره شده خود را منتشر نمایید و در همین حال در مقابل زندانها و دادگاه ها به تجمع خانواده ها بپیوندید و با گسترش و تداوم تجمع های فوق خواهان آزادی باز داشت شده ها و زندانیان شوید .
کارگران ، دانشجویان ، معلمان و زنان و مردان مبارز : بدانید کمر جمهوری اسلامی زمانی خواهد شکست که در مقابل اعتراضات شما مجبور شود زندانیان را آزاد کند و پس از ان دیگر توانایی دستگیری و زندانی کردن را نخواهد داشت ، بنا براین با تمام توان برای آزاد سازی بازداشت شدگان و زندانیان به کمک خانواده ها بشتابید.
مردم مبارز و رفقا: نان و آزادی مردم ایران امروز به هم گره خورده است ، امروز بدون آزادی نمی توانیم نان بدست بیاوریم و بدون نان نمی توانیم آزادی کسب کنیم، برای آزادی زندانیان که فرزندان مبارز شما هستند بر خیزید و قامت راست کنید که بر خواستن شما بساط ظالمین و استثمار گران را در هم خواهد کوبید.
ما از احزاب و تشکل ها و نهاد های مدافع قیام مردم ایران می خواهیم لیست اسامی دستگیر شده ها را به نهاد های بین المللی داده و پیگیرانه از آنها بخواهند جمهوری اسلامی را وادار به مشخص کردن محل نگهداری و وضعیت زندانیان و ثبت اسامی با پذیرش مسئولیت در نهاد های بین المللی و اقدام به آزادی فوری بازداشت شدگان و زندانیان کنند. ما در زیر لیست تعدادی از بازداشت شدگان اخیر را منتشر می کنیم و از مردم مبارز و خانواده ها می خواهیم به گستردگی اسامی و مشخصات بقیه را نیز در شبکه های اجتماعی منتشر نمایند تا جمهوری اسلامی نتواند در بی خبری از بازداشت شدگان سو استفاده کرده یا انها را دچار اذیت و آزار نماید.

مرگ بر جمهوری اسلامی
بر قرار با حکومت شورایی کارگران و زحمتکشان

کمیته حمایت از آرمانهای شاهرخ زمانی
۱۴ دی ماه ۱۳۹۶

اسامی دانشجویان بازداشت شده از سوی نیروهای امنیتی در تهران و شهرستانها که تا کنون به دست ما رسیده است :

۱- لیلا حسین زاده، ۲- سینا ربیعی،۳ – محسن حق شناس، ۴ – میکائیل قلی راد،۵ – پدرام پذیره،۶ – محمد محمدیان، ۷- علی مظفری،۸- مهدی وهابی ثانی،۹- سهیل موحدان،۱۰ – آرش آوری، ۱۱ – دانیال ایمان، ۱۲ – امیرحسین علم طلب، ۱۳ – مجید اکبری، ۱۴ – محسن ترابی، ۱۵ – کسری نوری،۱۶ – عارف فتحی،۱۷ – محسن میرمحسنی، ۱۸ – احسان محمدی، ۱۹ – سینا عِمران، ۲۰ – تارخ ملکی روزبهانی،۲۱ – سها مرتضایی، ۲۲ – محمد احمدیان هروی،۲۳ – نگین آرامش،۲۴ – محمدامین اصانلو، ۲۵ – یاسمن محبوبی،۲۶ – حسام حسین‌زاده، ۲۷ – پیمان گراوند، ۲۸ – سما درخشانی، ۲۹ – فائزه عبدی پور، ۳۰ – مجید مسافر، ۳۱ – محمد خانی، ۳۲ – سیاوش امجدی، ۳۳ – محسن شاهسون، ۳۴ – سینا غفاری، ۳۵ – محمد شریفی مقدم ریابی،۳۶ – فرشید تاج میری،۳۷ – نبی تردست، ۳۸ – امید جمشیدی،۳۹ – امین خسروی،۴۰ – علی اسدی،۴۱ – علی براتعلی، ۴۲ – سهیل آقازاده ۴۳ – علی قدیری.،۴۴ – وجید مظهری ، ۴۵ – میثم شریف ، ۴۶ – محمد انصاری ۴۷ – سعید موحدان
اسامی فعالین کارگری دستگیر شده که تا کنون به دست ما رسیده است :
۱- مهدی حسینقلی زاده ۲ – علیرضا معینیان ۳ – مهدی توپچی ۴ – مسلم احمدی بلوطکی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *